iVote – інформаційно-освітній сервіс для виборців

iVote – незалежна освітня платформа, розроблена, для того щоб допомогти виборцям швидко та зручно ознайомитися з програмами партій і раціонально та зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу. Під час виборчих кампаній 2019 року більше 120 тисяч українців скористалися можливостями сервісу. Прочитані 700 тисяч програм політичних партій та кандидатів на посаду Президента.

Проект не залежить від будь-яких політичних сторін та реалізується за підтримки міжнародної організації Internews Network.

iVote – це платформа, яка за допомогою важливих суспільно-політичних питань допомагає виборцю краще зрозуміти передвиборчі програми.

iVote

Програмний модуль iVote співвідносить ваші відповіді з офіційними позиціями партій, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Спеціально для цього проекту команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію більш точного розрахунку. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з програмними позиціями.

Наприкінці опитування ви отримаєте список партій. На початку списку будуть знаходитися політичні сили, з якими у вас є найбільші збіги, а знизу – ті, з ким ваші позиції співпадають найменше. Також ви можете побачити цитати з офіційних програм стосовно конкретних питань та порівняти їх.

Проект доступний в онлайн-версії на всіх актуальних браузерах (Chrome, Edge, Firefox та Safari) та Internet Explorer 12. Мобільна версія доступна в Android Chrome та iOS Safari.

Ваша анонімність гарантується розробниками програми. Сайт не збирає жодних персональних даних та не вимагає реєстрації.

Важливо, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм. Ми закликаємо вас покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати та приймати своє рішення.