Politscanner та OpenOdesa – освітні додатки для активних громадян

PolitScanner (2020) мобільний додаток який допомагає швидко та зручно отримати інформацію про політика та його діяльність, біографію, програму і доходи. Для використання додатку треба його завантажити на мобільний пристрій, а потім навести камеру телефона на зображення політика, який зацікавив виборця. Протягом кількох секунд можна отримати детальну інформацію про діяльність політика, його біографію, доходи і передвиборчу програму. 

Використовуючи додаток PolitScanner виборець має можливість проаналізувати зображення політика на будь-якому електронному носії (ТВ, планшети, мобільні пристрої) та в газетах, брошурах, білбордах або інших видах політичної реклами де є фотографія кандидата. Технологія розпізнавання облич перенаправить користувача на сторінку кандидата де буде необхідна для виборця інформація. 

Мета проекту підвищити зацікавленість у політичних процесах більш широких кіл виборців, залучення молоді та активних громадян до обговорення політичних програм кандидатів їх політичного бекграунду та обіцянок. Задля досягнення цієї мети використовуються технології гейміфікації та візуалізації даних.

OpenOdesa (2017 рік) – Просвітницький додаток для активних мешканців міста. Додаток для пристроїв на базі Android та IoS. Дана аплікація дозволяє в онлайн режимі отримувати інформацію про діяльність Одеської міської ради.

Оновлення про проекти рішень та вже прийняті документи потрапляють до користувача на мобільний пристрій у вигляді push-повідомлен. Існує можливість слідкування за діяльністю конкретного депутата (відвідуваність сесій, результати голосування, тощо).

Додаток на реконструкції